Temizlik Hizmetleri

Uzun bir süreden beri temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin gelişen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamında Emek İnsan Kaynakları, yeni ve daha modern çalışma metotları ile geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.

Daha iyi çalışma metotları, daha iyi personel seçimi ile; yapılan işleri, kullanılan malzeme, ekipman kalitesini daha iyi kontrol ederek müşterileriyle daha iyi diyalog sağlamaktadır.

Hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tüm modern teknoloji ve metotları içeren imkânlarını kullanarak; hastane, okul, rezidans, fabrika, bina, restaurant, ev ve ofislerde müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir.

Hizmet çeşitliliği içerisinde müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenilirlik ve dikkatli çalışma ilkelerimiz değişmez.

İyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular ile müşterilerimizin “en iyi hizmeti” elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Özellikle iş çevrelerinde sunduğumuz paket plan doğrultusunda kurumumuzdan beklenen hijyen unsurunu ön planda tutmaktayız.

Güvenirlilik ve müşteri hak ve hukukuna saygı göstererek ve araç ve gereçlere azami dikkat göstererek, gerek periyodik gerekse sürekli olarak sunduğumuz bu paket hizmetler doğrultusunda, çalışma yaptığımız firmaların memnun kalması bizlere gurur kaynağı olmaktadır.

Firmamı teknolojiyi insanın sağlığına ve rahatına hizmet edecek bir şekilde insan verimliliğini ve memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartma ve insana hizmet ederken doğaya saygılı olma bilincini önemseyen bir yapıdadır.

Saygılarımızla,